Programma’s

Elk heel uur hoor je Het Radionieuws en tijdens de nonstop uren hoor je op het halve uur ook de Radionieuws headlines.

Maandag

00.00 – 12.00 Feel The Breeze – Classic oldies
12.00 – 13.00 Middagdienst – Herman Cramer  
13.00 – 14.00 
Middagdienst – Herman Cramer
14.00 – 16.00 Feel The Breeze – Classic oldies
16.00 – 17.00 The middle of the road show – Hans de Knegt
17.00 – 00.00 Feel The Breeze – Classic oldies

Dinsdag

00.00 – 12.00 Feel The Breeze – Classic oldies
12.00 – 13.00 Middagdienst – Herman Cramer  
13.00 – 14.00 
Middagdienst – Herman Cramer
14.00 – 16.00 Feel The Breeze – Classic oldies
16.00 – 17.00 The middle of the road show – Hans de Knegt
17.00 – 22.00 Feel The Breeze – Classic oldies
22.00 – 23.00 70’s soiree – Roger Dudman
23.00 – 00.00 Feel The Breeze – Classic oldies

Woensdag

00.00 – 12.00 Feel The Breeze – Classic oldies
12.00 – 13.00 Middagdienst – Herman Cramer 
13.00 – 14.00 
Middagdienst – Herman Cramer
14:00 – 16:00 Tipparade – Fred Zondag
16.00 – 17.00 The middle of the road show – Hans de Knegt
17.00 – 00.00 Feel The Breeze – Classic oldies

Donderdag

00.00 – 12.00 Feel The Breeze – Classic oldies
12.00 – 13.00 Middagdienst – Herman Cramer  
13.00 – 14.00 
Middagdienst – Herman Cramer
14.00 – 16.00 Off Shore – Michael Bakker
16.00 – 17.00 The middle of the road show – Hans de Knegt
17.00 – 20.00 Feel The Breeze – Classic oldies
20.00 – 21.00 Giddy Up Country – Ton Polderman
21:00 – 22:00 MW fragmenten uit de jaren 60-90
22.00 – 00.00 Feel the Breeze – Classic oldies

Vrijdag

00.00 – 12.00 Feel The Breeze – Classic oldies
12.00 – 13.00 Middagdienst – Herman Cramer  
13.00 – 14.00 
Middagdienst – Herman Cramer
14:00 – 16:00 Feel The Breeze – Classic oldies
16:00 – 17:00 The middle of the road show – Hans de Knegt
17.00 – 18.00 Feel The Breeze – Classic oldies
18.00 – 19.00 Rock Wave – Wim de Groot
19.00 – 21.00 Thank God’s its Friday – Lawrence, Wiebe en Huber
21.00 – 22.00 Feel The Breeze – Classic oldies
22.00 – 00.00 The Revenge of the Coconut – Mike Davies

Zaterdag

00.00 – 09.00 Feel The Breeze – Classic oldies
09.00 – 10.00 Heppie de Peppie – Peter Ingelse
10.00 – 11.00 Koffie Compleet – Ton Polderman
11.00 – 12.00 Hi Ha Herman – Herman Cramer
12.00 – 15.00 Historische Top 40 van toen – Peter Vos
15.00 – 17.00 De Beuk erin – Jacob Beuker
17.00 – 18.00 Feel The Breeze – Classic oldies
18.00 – 20.00 Muziekexpress – Richard de Bruin
20.00 – 22.00 Hittijdmachine – Dicky Denkers
22.00 – 03.00 Vinyl Show 60s, 70s, 80s – Ralph Horsthuis

Zondag

03.00 – 08.00 Feel The Breeze – Classic oldies
08.00 – 09.00 Sunday morning breakfast show – Dicky Denkers
09.00 – 10.00 Heppie de Peppie – Peter Ingelse
10.00 – 11.00 Koffie Compleet op zondag – Ton Polderman
11.00 – 13.00 DeJa Vu – Ties de Vries
13.00 – 15.00 Music Memories – Mark Bodegraven
15.00 – 16.00 Deltawerken – Martijn van Schaijk
16.00 – 17.00 Shifting Sands – Marcel Joustra
17.00 – 18.00 Windkracht 5 – Anne Zijlstra
18.00 – 19.00 Simply Paul – Paul van Dam
19.00 – 00.00 Feel The Breeze – Classic oldies