Programma’s

Elk heel uur hoor je Het Radionieuws, en tijdens de nonstop uren hoor je op het halve uur ook de Radionieuws headlines.

Maandag

00.00 – 07.00 Feel The Breeze – Classic Oldies
07.00 – 08.00 Opstaan – Bart Bonzo 
08.00 – 09.00 D’r Uit – Anne Zijlstra
09.00 – 10.00 Eertwegh In De Ochtend – Luud van Eertwegh
10.00 11.00 Koffie Compleet – Ton Polderman
11.00 – 12.00 Binnen Zonder Kloppen – Wiebe Krist
12.00 – 13.00 Lunchroom – Henry Valk
13:00 – 14:00 Feel The Breeze – Classic Oldies
14.00 – 16.00 Huub de mooiste muziek – Huub de Mooij
16.00 – 17.00 The Middle Of The Road Show – Hans de Knegt
17.00 – 18.00 Kleinbeeld – Edward Klein
18.00 – 21:00 Feel The Breeze – Classic Oldies
21:00 – 22:00 De Geschiedenis Van De Nederlandse Popmuziek – Wiebe Krist 
22.00 – 23:00 Frank in de Blues – Frank van den Berg
23.00 – 00:00 Martin’s Music Show – Martin van Kampen

Dinsdag

00.00 – 07.00 Feel The Breeze – Classic Oldies
07.00 – 08.00 Opstaan – Bart Bonzo 
08.00 09.00 D’r Uit – Marcel Joustra
09.00 10.00 De Zwart In De Ochtend – Benny de Zwart
10.00 11.00 Koffie Compleet – Ton Polderman
11.00 – 12.00 Binnen Zonder Kloppen – Wiebe Krist
12.00 – 13.00 Lunchroom – Henry Valk
13.00 – 14.00 Feel The Breeze – Classic Oldies
14.00 – 16.00
2 Om 2 Met Leo – Leo Schipper 
16.00 – 17.00 The Middle Of The Road Show – Hans de Knegt
17.00 – 18.00 Kleinbeeld – Edward Klein
18.00 – 19.00 Rock Wave – Wim de Groot
19.00 – 20.00 Maatwerk In De Muziek – Elibert Maathuis
20:00 – 21:00 Nightflite – Dennis Hoebee 
21.00 – 22.00
 60’s Splash – Bob le Roi
22.00 – 23.00 70’s Soiree – Roger Dudman
23.00 – 00.00 Martin’s Music Show – Martin van Kampen

Woensdag

00.00 – 07.00 Feel The Breeze – Classic Oldies
07.00 – 08.00 Opstaan – Erik de Vries
08.00 09.00 D’r Uit – Milko Roodnat
09.00 – 10.00 Eertwegh In De Ochtend – Luud van Eertwegh
10.00 11.00 Koffie Compleet – Ton Polderman
11.00 12.00 Binnen Zonder Kloppen – Wiebe Krist
12.00 – 13.00 Lunchroom – Henry Valk
13.00 – 14.00
Feel The Breeze – Classic Oldies
14.00 – 16.00
 Tipparade – Fred Zondag
16.00 – 17.00 The Middle Of The Road Show – Hans de Knegt
17.00 – 18.00 Kleinbeeld – Edward Klein
18.00 – 19.00 Rock Wave – Wim de Groot
19.00 – 20.00 Good Time Music – Reinhard Multhaupt
20.00 – 21.00 The Revenge Of The Coconut – Mike Davies 
21:00 – 23:00
Feel The Breeze – Classic Oldies
23.00 – 00.00
Martin’s Music Show – Martin van Kampen

Donderdag

00.00 – 07.00 Feel The Breeze – Classic Oldies
07.00 – 08.00 Opstaan – Bart Bonzo 
08.00 09.00 D’r Uit – Anne Zijlstra
09.00 – 10.00 De Zwart In De Ochtend – Benny de Zwart
10.00 11.00 Koffie Compleet – Ton Polderman
11.00 – 12.00 Binnen Zonder Kloppen – Wiebe Krist
12.00 – 13.00 Lunchroom – Henry Valk
13.00 – 14.00
Feel The Breeze – Classic Oldies
14.00 – 16.00
De Vinylshow – Jan Berg
16.00 – 17.00 The Middle Of The Road Show – Hans de Knegt
17.00 – 18.00 Kleinbeeld – Edward Klein
18.00 19.00 Zender In Woelig Water – Wim de Groot
19.00 – 20.00 Maatwerk In De Muziek – Elibert Maathuis
20.00 – 21.00 Giddy Up Country – Ton Polderman
21.00 – 22.00 De Platenkoffer – Rob Hooft
22.00 – 00.00 Nashville Show – Freddy Cannon

Vrijdag

00.00 – 07.00 Feel The Breeze – Classic Oldies
07.00 – 08.00 Opstaan – Erik Anthonissen 
08.00 09.00 D’r Uit – Marcel Joustra
09.00
 – 10.00 Eertwegh In De Ochtend – Luud van Eertwegh
10.00 11.00 Koffie Compleet – Ton Polderman
11.00 – 12.00 Binnen Zonder Kloppen – Wiebe Krist
12.00 – 13.00 Lunchroom – Henry Valk
13.00 – 14.00 Van Dijk Breekt Door – Leo van Dijk
14:00 – 16:00 Friday Boost – Alex van Sloten
16.00 – 17.00 The Middle Of The Road Show – Hans de Knegt
17.00 – 18.00 Kleinbeeld – Edward Klein
18.00 – 19.00 Rock Wave – Wim de Groot
19.00 – 20.00 De Beuk-er in – Jacob Beuker
20.00 – 21.00 Dance Classics – Milko Roodnat
21.00 – 22.00 Club Alex – Alex van Sloten
22.00 – 00.00 Feel The Breeze – Classic Oldies

Zaterdag

00.00 – 07.00 Feel The Breeze – Classic Oldies
07.00 – 09.00 Martin’s Music Show – Martin van Kampen
09.00 – 10.00 Heppie de Peppie – Peter Ingelse
10.00 – 11.00 Koffie Compleet – Ton Polderman
11.00 – 12.00 Flashback Show – Sieds de Wijn
12.00 – 14.00 Comeback – Frank Roos
14.00 – 16.00 Tipparade – Fred Zondag
16.00 – 18.00 Popfront – Anton Nagtzaam
18.00 – 19.00 Feel The Breeze – Classic Oldies
19.00 – 20.00 Muziek-Express – Richard de Bruin
20.00 – 22.00 Saturday Night Train – Sjoerd de Jong
22.00 – 00.00 The Dave Show – David Hearn

Zondag

00.00 – 08.00 Feel The Breeze – Classic Oldies
08.00 – 09.00 Sunday Morning Breakfast Show – Dicky Denkers
09.00 – 10.00 Heppie de Peppie – Peter Ingelse
10.00 – 11.00 Ook Goedemorgen! – Michael Bakker
11.00 – 12.00 Flashback Show – Sieds de Wijn
12.00 – 14.00 Milko’s Music Tour – Milko Roodnat
14.00 – 16.00 Popfront – Anton Nagtzaam
16.00 – 17.00 Shifting Sands – Marcel Joustra
17.00 – 18.00 Windkracht 5 – Anne Zijlstra
18.00 – 19.00 Sunday Grooves – Ger de Rooij
19.00 – 20.00 Muziek-Express – Richard de Bruin
20.00 – 00.00 Feel The Breeze – Classic Oldies

Liever dit overzicht in een weekrooster? Klik dan hier.