Programma overzicht

Elk heel uur hoor je Het Radionieuws, en tijdens de nonstop uren hoor je op het halve uur ook de Radionieuws headlines.

Maandag (2de kerstdag)

00.00 – 08.00 Feel The Breeze – Classic Oldies
08.00 – 09.00 D’r Uit – Anne Zijlstra
09.00 – 10.00 Maatwerk In De Muziek – Elibert Maathuis
10.00  11.00 Koffie Compleet – Ton Polderman
11.00 – 12.00 Binnen Zonder Kloppen – Wiebe Krist
12.00 – 13.00 Lunchroom – Henry Valk
13.00 – 14.00 Van Dijk Breekt Door – Leo van Dijk
14.00 – 16.00 2 Om 2 Met Leo – Leo Schipper
16.00 – 17.00
 The Middle Of The Road Show – Hans de Knegt
17.00 – 18.00 Barkey Bonanza – Wiebe Barkey
18.00 – 19.00 Rock Wave – Wim de Groot
19.00 – 21.00 Feel The Breeze – Classic Oldies
21:00 – 22:00 
De Geschiedenis Van De Nederlandse Popmuziek – Wiebe Krist 
22.00 – 23:00 Feel The Breeze – Classic Oldies
23.00 – 00:00 Martin’s Music Show – Martin van Kampen

Dinsdag (27/12)

00.00 – 08.00 Feel The Breeze – Classic Oldies
08.00  09.00 D’r Uit – Marcel Joustra
09.00  10.00 Maatwerk In De Muziek – Elibert Maathuis
10.00  11.00 Koffie Compleet – Ton Polderman
11.00 – 12.00 Binnen Zonder Kloppen – Wiebe Krist
12.00 – 13.00 Lunchroom – Henry Valk
13.00 – 16.00 2 Om 2 Met Leo – Leo Schipper
16.00 – 17.00 The Middle Of The Road Show – Hans de Knegt
17.00 – 18.00 Barkey Bonanza – Wiebe Barkey
18.00 – 19.00 Rock Wave – Wim de Groot
19.00 – 20.00 Feel The Breeze – Classic Oldies
20:00 – 21:00 Nightflite – Dennis Hoebee 
21.00 – 22.00
 60’s Splash – Bob le Roi
22.00 – 23.00 70’s Soiree – Roger Dudman
23.00 – 00.00 Martin’s Music Show – Martin van Kampen

Woensdag (28/12)

00.00 – 08.00 Feel The Breeze – Classic Oldies
08.00  09.00 D’r Uit – Milko Roodnat
09.00 – 10.00 Onvergetelijke Tipplatenlijst – Fred Zondag
10.00 – 11.00 Onvergetelijke Tipplatenlijst – René van den Abeelen
11.00 – 12:00 Onvergetelijke Tipplatenlijst – Ron van der Tuijn
12.00 – 13.00 Onvergetelijke Tipplatenlijst – Rob van Dijk
13.00 – 14.00 Onvergetelijke Tipplatenlijst – René van den Abeelen
14.00 – 15.00 Onvergetelijke Tipplatenlijst – Ron van der Tuijn
15.00 – 16.00 Onvergetelijke Tipplatenlijst – Rob van Dijk
16.00 – 17.00 Onvergetelijke Tipplatenlijst – Fred Zondag (en de rest)
17.00 – 18.00 Barkey Bonanza – Wiebe Barkey
18.00 – 19.00 Rock Wave – Wim de Groot
19.00 – 20.00 Good Time Music – Reinhard Multhaupt
20.00 – 23:00 Feel The Breeze – Classic Oldies
23.00 – 00.00
 Martin’s Music Show – Martin van Kampen

Donderdag (29/12)

00.00 – 08.00 Feel The Breeze – Classic Oldies
08.00  09.00 D’r Uit – Anne Zijlstra
09.00 – 10.00 Maatwerk In De Muziek – Elibert Maathuis
10.00  11.00 Koffie Compleet – Ton Polderman
11.00 – 12.00 Binnen Zonder Kloppen – Wiebe Krist
12.00 – 13.00 Lunchroom – Henry Valk
13.00 – 14.00 
Feel The Breeze – Classic Oldies
14.00 – 16.00
 De Vinylshow – Jan Berg
16.00 – 17.00 The Middle Of The Road Show – Hans de Knegt
17.00 – 18.00 Barkey Bonanza – Wiebe Barkey
18.00  19.00 Zender In Woelig Water – Wim de Groot
19.00 – 20.00 Feel The Breeze – Classic Oldies
20.00 – 21.00 Giddy Up Country – Ton Polderman
21.00 – 22.00 De Platenkoffer – Rob Hooft
22.00 – 00.00 Nashville Show – Freddy Cannon

Vrijdag (30/12)

00.00 – 08.00 Feel The Breeze – Classic Oldies
08.00  09.00 D’r Uit – Marcel Joustra
09.00
 – 10.00 Maatwerk In De Muziek – Elibert Maathuis
10.00  11.00 Koffie Compleet – Ton Polderman
11.00 – 12.00 Binnen Zonder Kloppen – Wiebe Krist
12.00 – 13.00 Lunchroom – Henry Valk
13.00 – 14.00 Weekndradio – Ger de Rooij
14:00 – 16:00 Friday Boost – Alex van Sloten
16.00 – 17.00 The Middle Of The Road Show – Hans de Knegt
17.00 – 18.00 Barkey Bonanza – Wiebe Barkey
18.00 – 19.00 Rock Wave – Wim de Groot
19.00 – 20.00 De Beuk-er in – Jacob Beuker
20.00 – 21.00 Club Alex – Alex van Sloten
21.00 – 22.00 Dance Classics – Milko Roodnat 
22.00 – 23.00 De Platenkoffer – Rob Hooft

Zaterdag (Oudejaarsdag)

00.00 – 07.00 Feel The Breeze – Classic Oldies
07.00 – 09.00 Martin’s Music Show – Martin van Kampen
09.00 – 10.00 Heppie de Peppie – Peter Ingelse
10.00 – 11.00 Koffie Compleet – Ton Polderman
11.00 – 12.00 DJ Sieds draait door – DJ Sieds (Wijnalda)
12.00 – 14.00 Comeback – Frank Roos
14.00 – 16.00 Tipparade – Fred Zondag
16.00 – 18.00 Popfront – Anton Nagtzaam
18.00 – 19.00 Van Dijk Breekt Door – Leo van Dijk
19.00 – 20.00 New Year Boost – Alex van Sloten
20.00 – 21.00 Ook Goedeavond! – Michael Bakker
21.00 – 22.00
Barkey Bonanza – Wiebe Barkey
22.00 – 00.00
Countdown To 2023 – Anne Zijlstra & Marcel Joustra
(De programma’s gaan gewoon door tijdens oud en nieuw)

Zondag (Nieuwjaarsdag 2023)

00.00 – 01.00 New Years Train – Sjoerd de Jong
01.00 – 08.00
 Feel The Breeze – Classic Oldies
08.00 – 09.00 Sunday Morning Breakfast Show – Dicky Denkers
09.00 – 10.00 Heppie de Peppie – Peter Ingelse
10.00 – 11.00 Ook Goedemorgen! – Michael Bakker
11.00 – 12.00 DJ Sieds draait door – DJ Sieds (Wijnalda)
12.00 – 14.00 Milko’s Music Tour – Milko Roodnat
14.00 – 16.00 Popfront – Anton Nagtzaam
16.00 – 17.00 Shifting Sands – Marcel Joustra
17.00 – 18.00 Windkracht 5 – Anne Zijlstra
18.00 – 19.00 Sunday Grooves – Ger de Rooij
19.00 – 20.00 Muziek-Express – Richard de Bruin
20.00 – 21.00 Bakboord – Lex van der Noord
21.00 – 00.00 Feel The Breeze – Classic Oldies